Wij hebben een nieuwe website op www.parantee-psylos.be
 

Over Parantee-Psylos

Wie is wie - bestuur


Organogram


Marc Vergauwen
Voorzitter
marc.vergauwen@parantee-psylos.be

Mandaat Parantee-Psylos 24/3/17-31/3/21

Sabine Appelmans
Bestuurder
sabineappelmans@me.com

Mandaat Parantee-Psylos 23/3/19-31/3/23  
Dirk Cossaer
Bestuurder
dcossaer@yucom.be

Mandaat Parantee-Psylos 24/3/17-31/3/21
  Stef Dehantschutter
Bestuurder
dehantschutter.stef@scarlet.be

Mandaat Parantee-Psylos 23/3/19-31/3/23

Janne Kerremans
Bestuurder
janne.kerremans@kuleuven.be

Mandaat Parantee-Psylos 23/3/19-31/3/23
Ronny Kloeck
Bestuurder
ronny.kloeck@skynet.be 

Mandaat Parantee-Psylos 24/3/17-31/3/21
 
Jan Matthys
Bestuurder 
jan@wijkcentrumdekring.be 

Mandaat Parantee-Psylos 22/3/18-31/3/21
   
Wouter Terryn
Bestuurder 
woutter@telenet.be 

Mandaat Parantee-Psylos 24/3/17-31/3/2021
Debbie Van Biesen
Bestuurder 
debbie.vanbiesen@kuleuven.be 

Mandaat Parantee-Psylos 22/3/18-31/3/21
       
Ellen Van Camp
Bestuurder
ellen_vancamp@hotmail.com

Mandaat Parantee-Psylos 23/3/19-31/3/23
Joeri Verellen
Bestuurder 
joeri.verellen@thomasmore.be 

Mandaat Parantee-Psylos 23/3/19-31/3/23
 
Jessica De Smet
Directeur - geen stemrecht
jessica.desmet@parantee-psylos.be
Dieter Vandenbroucke
Opleiding en beleidsondersteuning - geen stemrecht
dieter.vandenbroucke@parantee-psylos.be