Clubbegeleiding

Een G-werking opstarten?

Krijg ondersteuning van de G-sportverantwoordelijke van je sportfederatie.
Een overzicht van de contactpersonen vind je hier.

Clubs die een G-werking willen opstarten of een G-werking hebben die jonger is dan 3 jaar kunnen een financiële ondersteuning krijgen van Sport Vlaanderen.

Voor meer informatie kan je je richten tot de provinciale G-sportconsulent van Sport Vlaanderen:

Oost-Vlaanderen:
Katrien De Clercq - katrien.declercq@sport.vlaanderen - 09 243 12 80 - 0493 40 87 23
Lieve Callens - lieve.callens@sport.vlaanderen - 09 243 12 80 - 0472 78 17 06

West-Vlaanderen:
Mathieu Verbrugghe - mathieu.verbrugghe@sport.vlaanderen - 050 50 23 24 - 0472 76 18 86

Vlaams-Brabant:
Wim Serneels - wim.serneels@sport.vlaanderen - 015 61 82 60
Carine Moens - carine.moens@sport.vlaanderen - 015 61 82 60 - 0475 82 42 22

Antwerpen:
Koen Meeusen - koen.meeusen@sport.vlaanderen - 014 85 96 60 - 0496 78 59 68
Inge Ruts - inge.ruts@sport.vlaanderen - 014 85 96 60 - 0474 74 05 12
Veerle Van Deun - veerle.vandeun@sport.vlaanderen - 014 85 96 60 - 0470 22 89 71

Limburg:
Hilde Bauduin - hilde.bauduin@sport.vlaanderen - 011 30 08 01
 
Clubs met een opstartende of duurzame G-werking, aangesloten bij een partnerfederatie worden ook vermeld op onze website. De voorwaarden om met een clubfiche opgenomen te worden vind je hier.