Samenwerking

Parantee is een organisatie met een open blik. We streven naar maximale samenwerking zowel intern (naar de eigen geledingen) als extern (sportorganisaties, provinciale sportdiensten, welzijnsector, opleidingsinstituten,…).

In de beleidsperiode 2005-2008 waren sporters met een handicap de doelgroep voor de reguliere federaties binnen de facultatieve opdracht 'prioriteitenbeleid'. Parantee vzw werkte samen met 10 sportfederaties. Dit resulteerde in meer dan 80 ankerclubs met een G-sportwerking.

Voor de periode 2009-2012 werkten we intensief verder aan het integratiebeleid.
Zestien reguliere sportfederaties werkten samen met Parantee vzw voor het opstarten van of het continueren van een duurzame breedtesportwerking binnen het reguliere sportcircuit.

Ook in de nieuwe beleidsperiode 2013-2016 zal Parantee vzw organisatorische integratie verder ondersteunen om een ruimer en kwaliteitsvoller sportaanbod voor personen met een handicap te creëren.
Met onderstaande sportfederaties is er reeds een samenwerking op maat.
 



 
Badminton Vlaanderen

Tamara Geeraerts 
tamara@badmintonvlaanderen.be 
  Belgische Rolstoeldans Federatie vzw

Boudewijns Jef
jef.boudewijns@gmail.com



 
  FROS vzw

Micha Vanlessen
micha.vanlessen@fros.be
 
  Gymnastiek Federatie Vlaanderen vzw 

Inge Doens
ingedoens@gymfed.be
 
  Handboogliga vzw

Stijn Waeijaert
recreatief@handboogliga.be
 

 
Petanque Federatie Vlaanderen vzw

Catherine Mortier
secretariaat@pfv.be
 
  Sneeuwsport Vlaanderen vzw

Lode Nolf
lode@sneeuwsport.vlaanderen
 
Tennis Vlaanderen vzw

Dieter Dellaert
dieter.dellaert@tennisvlaanderen.be
 
 
Vlaamse Atletiekliga vzw

Paula Vanhoovels
paula@val.be
 
Vlaamse Basketballiga vzw

Lisa Van Ranst
lisa.vanranst@vlaamsebasketballiga.be


 
Vlaamse Hockey Liga vzw

Cindy Vanduffel
cindy.vanduffel@hockeyvl.be
  Vlaamse Judofederatie vzw

Silvia Buysens
silvia@vjf.be
 
  Vlaamse Kano & Kajak Federatie vzw

Jan Jacobs
jan@vkkf.be
 
  Vlaamse Karate Federatie vzw

François Demesmaeker
karate.dai.nippon@scarlet.be



 
 Vlaamse Liga Paardensport vzw Vlaamse Liga Paardensport vzw

Tuline Wentein
tuline@vlp.be
 
Vlaamse Roeiliga vzw

Brand Breyne
brand.breyne@vlaamse-roeiliga.be


 
  Vlaamse Rugby Bond vzw

Eric Willemsens
ericwillemsens@skynet.be



 
  Vlaamse Taekwondobond vzw

Anja Walravens
recreatie@taekwondo.be
 
  Vlaamse Tafeltennisliga vzw

Jo Willems
jowillems@vttl.be
 
  Vlaamse Triatlon- en Duatlonliga vzw

Sofie Dely
sofie.dely@triathlon.be
 
   Vlaamse Volleybalbond vzw

Geert De Dobbeleer
geert.dedobbeleer@volleyvvb.be
 
Vlaamse Yachting Federatie vzw

Alain Lescrauwaet
alain@vyf.be
 


 
Vlaamse Zwemfederatie vzw

Gretl Vandamme
gretl@zwemfed.be
 

 
 Voetbal Federatie Vlaanderen vzw

Verheyen Stefan
stefan.verheyen@voetbalvlaanderen.be

 
  Waterski Vlaanderen vzw

Karin Desart
karin@waterski.be
 
Cycling Vlaanderen

Peter Verhoeven
peter.verhoeven@cycling.vlaanderen