Over Parantee-Psylos

Wie is wie - medewerkers


Organogram

 

MANAGEMENT  
  Jessica De Smet (1 VTE)
Directeur
HR & goed bestuur
T.: 09 243 11 77
Gsm: 0477 23 76 59
jessica.desmet@parantee-psylos.be

Anneleen Monsieur (0,5 VTE)
Ledenadministratie en uitleendienst
T.: 09 243 11 71
anneleen.monsieur@parantee-psylos.be
ledenadministratie@parantee-psylos.be
uitleendienst@parantee-psylos.be
  Kelly Neirynck (0,8 VTE)
Boekhouding
T.: 09 243 11 76
kelly.neirynck@parantee-psylos.be
  Els Spaey (0,2 VTE)
Administratieve ondersteuning
T.: 016 22 04 15
els.spaey@parantee-psylos.be  
  Dieter Vandenbroucke (1 VTE) - Vanaf 18/06
Opleiding en beleidsondersteuning
dieter.vandenbroucke@parantee-psylos.be
info@parantee-psylos.be
   
Sam Van Dyck (vrijwilliger)
Administratieve ondersteuning
 
COMMUNICATIE  
  Jeroen Bauters (1VTE)
Coördinator communicatiebeleid
T.:09 243 11 73
Gsm: 0473 79 37 21
jeroen.bauters@parantee-psylos.be
 
  Tom Van Aken (0,6 VTE)
Ondersteuning communicatie
T.: 016 22 04 15
tom.vanaken@parantee-psylos.be
 
BREEDTESPORT  
  Joëlle Vekemans (0,8 VTE)
Begeleiding sportclubs
T.: 016 22 04 15
joelle.vekemans@parantee-psylos.be
 
Lore Schaut (1 VTE)
Begeleiding sportclubs & jeugdsportbeleid
T.: 09 243 11 72
lore.schaut@parantee-psylos.be
jeugdsportproject@parantee-psylos.be
  Thomas Botterman (1 VTE)
Ondersteuning sportaanbod
T.: 016 22 04 15
thomas.botterman@parantee-psylos.be
 
  Lennert Fredrick (1 VTE)
Ondersteuning sportaanbod
T.: 09 243 11 78
lennert.fredrick@parantee-psylos.be
  Elien Moerman (1 VTE)
Integratiebeleid & toeleiding
T.: 09 243 11 74
elien.moerman@parantee-psylos.be
uitleendienst@parantee-psylos.be
  Tom Van Aken (0,2 VTE)
NetwerkFUNdamentals 
T.: 016 22 04 15
tom.vanaken@parantee-psylos.be 
Silke Van Hoof (0,6 VTE)
FUNdamentals
T.: 09 243 11 71
silke.vanhoof@parantee-psylos.be  
TOPSPORT  
  Steven Van Beylen (1 VTE)
Coördinator topsportbeleid
T.: 09 243 11 81
Gsm: 0499 29 13 43
steven.vanbeylen@parantee-psylos.be
Johan De Rick (0,4 VTE)
Teammanager goalbal heren
johan.derick@parantee-psylos.be
  Sofie Meneve (1 VTE)
Ondersteuning topsport & classificatie
T.: 09 243 11 80
sofie.meneve@parantee-psylos.be
classificatie@parantee-psylos.be
  Steven Troch (vrijwilliger)
Teammanager rolstoelrugby
steven.troch@parantee-psylos.be
  Bas Van Dycke (0,8 VTE)
Teammanager goalbal dames en leerlijn boccia
bas.vandycke@parantee-psylos.be  
  Silke Van Hoof (0,6 VTE)
Talentmanager
T.: 09 243 11 71
silke.vanhoof@parantee-psylos.be  
  Rene Van Vaerenbergh (vrijwilliger)
Teammanager boccia
rene.vanvaerenbergh@parantee-psylos.be