Over Parantee-Psylos

Wie is wie - medewerkers


Organogram

MANAGEMENT  
  Jessica De Smet
Directeur
HR & goed bestuur
T.: 09 243 11 77
Gsm: 0477 23 76 59
jessica.desmet@parantee-psylos.be
   
  Els Spaey
Administratieve ondersteuning
T.: 01 622 04 15
els.spaey@parantee-psylos.be  
  Ingrid Van Hoey
Boekhouding & personeelsadministratie
T.: 09 243 11 70
ingrid.vanhoey@parantee-psylos.be
   
Sam Van Dyck
Vrijwillige ondersteuning
 
COMMUNICATIE  
  Jeroen Bauters
Coördinator communicatiebeleid
T.:09 243 11 73
Gsm: 0473 79 37 21
jeroen.bauters@parantee-psylos.be
 
  Tom Van Aken
Communicatie & FUNdamentals
T.: 01 622 04 15
tom.vanaken@parantee-psylos.be
 
BREEDTESPORT  
  Joëlle Vekemans
Coördinator breedtesportbeleid
T.: 01 622 04 15
joelle.vekemans@parantee-psylos.be
 
  Thomas Botterman
Ondersteuning sportaanbod
T.: 01 622 04 15
thomas.botterman@parantee-psylos.be
 
  Lennert Fredrick
Ondersteuning sportaanbod
T.: 09 243 11 78
lennert.fredrick@parantee-psylos.be
  Piet Hoogmartens
Begeleiding sportclubs & opleiding
T.: 01 622 04 15
piet.hoogmartens@parantee-psylos.be
 
  Elien Moerman
Integratiebeleid & toeleiding
T.: 09 243 11 74
elien.moerman@parantee-psylos.be
uitleendienst@parantee-psylos.be
  Lore Schaut
Begeleiding sportclubs & jeugdsportbeleid
T.: 09 243 11 72
lore.schaut@parantee-psylos.be
jeugdsportproject@parantee-psylos.be
TOPSPORT  
  Steven Van Beylen
Coördinator topsportbeleid
T.: 09 243 11 81
Gsm: 0499 29 13 43
steven.vanbeylen@parantee-psylos.be
  Sofie Meneve
Ondersteuning topsport & classificatie
T.: 09 243 11 80
sofie.meneve@parantee-psylos.be
classificatie@parantee-psylos.be
  Silke Van Hoof
Talent manager & FUNcoach
silke.vanhoof@parantee-psylos.be 
  Steven Troch
Teammanager rolstoelrugby
steven.troch@parantee-psylos.be
  Rene Van Vaerenbergh
Teammanager boccia
rene.vanvaerenbergh@parantee-psylos.be
  Johan De Rick
Teammanager goalbal heren
johan.derick@parantee-psylos.be
  Bas Van Dycke
Teammanager goalbal dames
bas.vandycke@parantee-psylos.be